HUBLOTOVA ZAVEZANOST K DIGITALIZACIJI

Šele pred dvema letoma je Hublot v okviru sodelovanja z nogometnim svetovnim prvenstvom v Rusiji vstopil v svet pametnih ur. In to je storil na odmeven način – z omejeno izdajo le 2018 kosov. Šlo je za pametno uro Big Bang Referee (sodnik), ki je bila zasnovana tako za sodnike kot navijače, po ceni 5200 dolarjev pa je bil to najcenejši Hublot do takrat. Zanimivo je, da je šlo hkrati za eno dražjih pametnih ur, s premerom 49 mm in debelino 13 mm pa je sodila tudi med večje.




  

Danes, 2 leti kasneje, lahko zopet spremljamo razvoj pametne ure Hublot v obliki novega Big Bang e, kar je dovolj za ponovno potrditev zavezanosti podjetja k digitalnemu segmentu. Najnovejši model z ohišjem Big Bang v premer meri le 42 mm (12,8 mm debeline), zaradi česar na mizo prinese bistveno manjšo obliko kot predhodnik. Sestava v obliki “sendviča”, ki jo je Hublot za to linijo ustvaril leta 2005, obsega približno 42 komponent, od tega 27 za modul K, ohišje, v katerem se skrivajo digitalne komponente v središču ure. Uro krasita tudi pravi safirni kristal in sistem pritrditve trakov Hublot One Click, zaradi česar je spreminjanje pisanih trakov sila enostavno.

Kot zanimivost, v sporočilu za javnost je omenjeno, da je bil Big Bang e razvit skupaj z drugimi blagovnimi znamkami v skupini LVMH in prilagojen ter izpopolnjen, da dosega najstrožje zahteve Hublota.

Več informacij o znamki lahko najdete pri uradnemu zastopniku za Slovenijo Slowatch – KLIK.